عجایب جهان هستی - مطالب بهمن 1392

راز مثلث برمودا معلوم شد!!

مقاله

سال هاست که راز مثلث برمودا باعث شگفتی همه شده است. خیلی ها دست به اقداماتی برای کشف رازهای این منطقه زده اند و نظریه های زیادی هم در این باره اراثه داده اند. اما جدیدترین نظریه Waterspouts می باشد که خیلی ها علت اصلی رازآلود بودن این منطقه را وجود چنین پدیده ای می دانند.
به گزارش تکناز، آنچه را که شما در این تصویر شگفت انگیز می بینید ، چیزی بیش از یک گردآب هوایی است این پدیده نادر که در خلیج تمپا در فلوریدا بوقوع پیوسته حاصل گردبادی با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت و گردآب در هوای گرم ساحلی است ، به این پدیده Waterspouts گفته می شود و سالانه صدها بار در اقیانوس اطلس تشکیل شده و مردم بومی معتقدند مسئول اتفاقات عجیب مثلث برمودا همین گرداب هوایی Waterspouts است.

مردی که به خواب همه می آید!

عجایب متفرقه

شاید در ابتدا کمی‌عجیب به نظر برسد اما اگر شما یا یکی از نزدیکان‌تان چهره این مرد را در خواب دیده باشید، شما هم جزء هزاران نفری هستید که در سرتاسر جهان از ایران گرفته تا امریکا و... این مرد را در رویاهایشان مشاهده کرده‌اند...

 
شاید در ابتدا کمی‌عجیب به نظر برسد اما اگر شما یا یکی از نزدیکان‌تان چهره این مرد را در خواب دیده باشید، شما هم جزء هزاران نفری هستید که در سرتاسر جهان از ایران گرفته تا امریکا و... این مرد را در رویاهایشان مشاهده کرده‌اند!
این ماجرا آنقدر جالب و همه گیر بود که حتی سایتی هم با عنوان «این مرد» راه اندازی شد و تمام افرادی که تجربه دیدن این فرد را داشته‌اند به بحث و اظهار نظر درمورد خواب و رویاهایشان درمورد این آقای مرموز پرداخته اند.
 
 
تمامی‌این ماجراها از ژانویه سال 2006 در نیویورک آغاز شد؛ زمانی که بیمار یک روانپزشک ادعا کرد مردی را بارها در رویاهایش میبیند و با او صحبت می‌کند. این زن میگوید که حتی یک بار هم این فرد را در زندگی واقعی ملاقات نکرده است اما بارها او را درخواب دیده است.
پس از صحبت‌های این خانم، تصویر مرد ترسیم می‌شود و برروی میزکار روانپزشک باقی می‌ماند تا اینکه بیمار دیگری می‌آید و با دیدن این عکس ادعا می‌کند که این مرد را بارها در خواب دیده است.
با این اتفاقات روانپزشک تصویر این مرد را برای تعدادی از همکارانش ارسال می‌کند و پس از گذشت چند ماه، چهار بیمار دیگر هم می‌گویند که این مرد را بارها در خواب دیده‌اند!
 
 
از ژانویه سال 2006 تا کنون هزاران نفر از شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس، پکن، بارسلون، پاریس، مسکو و تهران و... اعلام کرده‌اند که این مرد را دیده اند.
افراد اعلام کرده‌اند که این مرد درخواب با آنها پرواز می‌کند، پس از یک روز سخت کاری به آنها آرامش می‌دهد و حتی با آنها غذا می‌خورد.
 
 
 
اما واقعا چه چیزی باعث چنین اتفاقی می‌شود؟
تئوری‌های مختلفی مطرح شده است که شاید جالب‌ترین آنها تئوری‌ای باشد که میگوید: این مرد یک فرد واقعی است، کسی که مهارت‌های خاص روانی دارد و توانایی ورود به خواب افراد را دارا می‌باشد!

تغییر انسان در سال 3000 میلادی

عجایب جانداران

با گذشت زمان، به علت پیشرفت در علم پزشکی و بهبود تغذیه، افراد عمر طولانی تری خواهند داشت و طول متوسط آنها به دو متر و 10 سانتیمتر خواهد رسید.

روزنامه انگلیسی "سان" تصویری درباره پیش بینی ها از قیافه و ظاهر انسان در سال 3000 میلادی منتشر کرد که براساس آن افراد در مقایسه با انسان های امروزی قد بلندتر و مغز کوچک تری خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در این تصویر که درباره قیافه و ظاهر احتمالی انسان پس از هزار سال دیگر، منتشر شده است، چهره انسان پرچین و چروک و موهای سرش اندک با دست های بلند و چشم های درشت خواهد بود و حجم مغز کوچک خواهد شد.

تغییر شکل انسانها تا سال 3000 میلادی

بیست
به نوشته این روزنامه، تصویر مذکور توسط متخصصان کالبدشکافی و با هدف بررسی چهره و ظاهر انسان در آینده منتشر شده است و پیش بینی ها نشان دهنده آن است که براساس معیارهای امروزی زیبایی، انسان ها در آینده زیبا نخواهند بود!

روزنامه سان همچنین نوشت: با گذشت زمان، به علت پیشرفت در علم پزشکی و بهبود تغذیه، افراد عمر طولانی تری خواهند داشت و طول متوسط آنها به دو متر و 10 سانتیمتر خواهد رسید.

این گزارش حاکی از آن است که به علت پیشرفت فراوان فناوری ، عقل انسان ها در آینده کمتر خواهد شد و انسان ها به جای فکر کردن این امر را به رایانه خواهند سپرد و این امر باعث کوچک شدن مغز انسان خواهد شد.

خورشید یکی از عوامل زلزله

مقاله

برخی از دانشمندان معتقدند که بعضی از زلزله ها بر اثر انرژی شیمیایی خورشید پدید میان!!!!!!!!
انرژی شیمیایی خورشید به گیاهان منتقل می شه و اونا رشد میکنن.
جانوران و حیوانات از این گیاهان استفاده می کنن و ماهم از گیاهان وجانوران که انرژی شیمیایی خورشید در آن ها  ذخیره شده استفاده می کنین.
این راهم که خودتون میدونین که زلزه براثر انرژی هایی که ما به زمین وارد میکنیم رخ میده.
وقتی که ما جانوران و گیاهان رو می خوریم انرژی شیمیایی خورشید در بدن ما به صورت انرژی ذخیره میشه.
وقتی که ما روی زمین فعالیتی انجام می دهیم ، سمتی از انرژی خارج شده به داخل زمین نفوذ میکنه.
این عمل پس از سال ها باعث لرزش زمین وخارج شدن انرژی پتانسیل(انرژی ذخیره شده ) میشه و زمین لرزه پدید میاد.
خداحافظ..............مجید

زلزله ی 9/5 ریشتری!!!!!

مقاله

چند وقت پیش توی یک کتاب خوندم در سال 1960 و در شهر والدویدا ی کشور شیلی یک زلزله ی 9/5 ریشتری با2000 کشته و 2ملیون بی خانمان رخ داده است!!!!!!!
در حالی که در سال 1382 یک زلزله ی 6/5 ریشتری در بم ایران  41000 کشته داده!!!!!!!
در نتیجه می فهمیم که که در 54 سال پیش و در ساختمان ها ی شیلی از مصالح محکم تری نسبت به 10سال پیش در ایران استفاده می شده .
البته این فرق 39000 نفری  بین کشته های دو زلزله ی ایران و شیلی  می تونه با توجه با دهات بودن بم هم باشه!
یادر بم همه ی خونه ها کاگلی بوده!!!!!!!!!!!!
اما خب 41000 کجا و 2000 کجا!!!!!!!!
نظر شما در باره ی این موضوع چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟با توجه به نظرات بهم بگین.

دانلود کتاب قانون ابو علی سینا

دانلود

درباره ابن سینا

امروز تصمیم گرفتم کتاب قانون رو برای دانلود حاضر کنم . این کتاب نوشته ی شیخ الرییس است که در قرن 4 یا 5 نوشته شده. کتاب دیگر این استاد شفا نام دارد که به زودی دانلود این کتاب را هم به اشتراک خواهم گذاشت تا شما از اون استفاده کنید.این کتاب به خاطر سال ها تلاش اون نوشته شده وتا سال ها در دانشگاه های امروزه تدریس می شده.
پیروز باشید

درباره ما

سلام من مجید مدیر وبلاگ (عجایب جهان هستی ) که در 92/03/20 تاسیس شد هستم. این وبلاگ مخصوص طبیعت و عجایب آن است و شما در این وبلاگ می توانید درباره ی عجایب جهان ببینید و بخوانید. اگر با شمایی که وبلاگ دارید تبادل لینک کنم، خوش حال می شم. من را ا اسم عجایب جهان هستی لینک کنید و به من خبر دهید تا شما را در اسرع وقت لینک کنم .

افتخارات :
رتبه اول استان تهران - 1396
رتبه دوم استان تهران - 1395
رتبه دوم منطقه 6 - 1396
رتبه سوم منطقه 6 - 1395
در مسابقات فرهنگی و هنری آموزش و پرورشنتیجه تصویری برای ‪iranapps png‬‏

بایگانی

نویسنده

صفحات دیگر

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: